Eğitmen canavarlar

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 41.6 MB
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Meleroland SL
Çocukların kişisel eğitimlerini desteklemek amacıyla geliştirilen Eğitmen canavarlar mobil oyununa ücretsiz sahip olun.

Eğitmen canavarlar, çocukların kişisel gelişimlerini olumlu yönde etkilemek amacıyla tasarlanan eğlenceli ve eğitici bir mobil oyundur. Teknoloji ile çocuklarınızı zararsız bir şekilde tanıştırmak için Eğitmen canavarlar mobil oyununu iOS  akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun gelişmiş grafikleri ve eğitimsel içerikleri çocukların dikkatini çekecek niteliktedir. 

Oyunun platformunda yer alan canavarları bulun ve koleksiyonu tamamlayarak başka bir seviyeye geçin. Her seviyede farklı oyun ögeleri ile karşılaşacaksınız. Birbirinden farklı mekanlarda yer alan sevimli canavarları toplayacağınız Eğitmen canavarlar mobil oyununda dokunmatik hamleler yaparak ilerlemeniz yeterli olacaktır. 

Oyunun teması oldukça renkli bir şekilde tasarlanmıştır. Bu da çocukların hayal dünyasını geliştirecektir. Canavarları bir araya getirerek onları platformdan toplayacaksınız. Biraz zaman alabilir fakat çocuklar bu macerada çok eğlenecekler. Her bir canavarı toplayarak puan kazanacaksınız. Puanlarınız doğrultusunda kendinizi geliştirecek özel yükseltmeler elde edebilirsiniz. 

Evden çıkmadan veya internete bağlı olmadan oyuna bağlanabilirsiniz. Çocuklarınız Eğitmen canavarlar mobil oyununu oynarken zararlı içerikler ile karşılaşmazlar. Bu da onların oyun esnasında konsantrasyonunun dağılmamasını sağlar. Sınırsız eğlence ve bol kahkaha için Eğitmen canavarlar mobil oyununu akıllı cihazınıza indirin. Hem de tamamen ücretsiz olarak. 

 

Eğitmen canavarlar indir